Часті запитання

 1. Чи включає «Комунальний портал» рахунки від всіх комунальних служб і якщо ні, то чому?
 2. Чи передані мої персональні дані приватній фірмі - розробнику програми?
 3. Чи можу я оплатити безпосередньо на цьому сайті і що для цього мені потрібно?
 4. Чи не зможуть скористатись злодії моїми даними та даними моєї картки?
 5. Я не знаходжу свою адресу чи особовий рахунок. Чому?
 6. Я не пам'ятаю свій особовий рахунок в "МІУК". Чи можу я скористатись даними номера рахунку в іншій комунальній службі?
 7. Чи можу я подивитись дані про борги по особі, яка мене цікавить і чи не порушує це закон про захист персональних даних?
 8. Як часто оновлюється інформація на сайті Комунального порталу?
 9. Чим ваш сервіс краще за сервіс Приват24?
 10. Чи можу я роздрукувати квитанцію для оплати в банку чи Укрпошті?
 11. Чи можу я внести показники своїх лічильників?
 12. Як проводиться розрахунок за газ (у мене не збігається пільгові нарахування або зафіксовані показники із квитанціями)
 13. Чи буде в майбутньому сервіс поширюватися на міста області, Калуш та інші?
 14. Чому я не можу зареєструватися? При "ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ" вибиває: Не вказана адреса надання послуг. Яку потрібно внести адресу?
 15. Чому відсутня історія платежів,якщо я плачу кожного місяця?
 16. Я вношу поточний показник на певну дату, а мені розраховують борг не зрозуміло яку суму і на зовсім інший показник.
 17. Якщо, в мене переплата, треба сплачувати за газ, або тільки вказувати показники лічильника?
 18. Нарахування за природний газ проведено на показник більший від наданого мною на порталі. Чому не враховано мій показник?

Чи включає «Комунальний портал» рахунки від всіх комунальних служб і якщо ні, то чому?
Портал «Комунальний портал» містить інформацію тих підприємств, які виявили бажання прийняти участь в проекті та заключили угоду з ТОВ «Техноінфософт». На початковому етапі заплановано підключення 5 найбільших підприємств міста Івано-Франківська та області: ПАТ «Івано-Франківськгаз», КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія», ДМП «Теплокомуненерго», ДП «Івано-Франківськводоекотехпром» та ПРаТ «АТП 0928». Система відкрита для інших підприємств міста та області, запрошуємо до співпраці також і ПАТ «Прикарпаттяобленерго».
Чи передані мої персональні дані приватній фірмі - розробнику програми?
Підчас реєстрації ми просимо Вас уважно перечитати угоду про використання порталу. В ній зазначено також і дозвіл на використання персональних даних, таких, наприклад, як мобільний телефон чи E-Mail. Дані необхідні в першу чергу з метою інформування самого ж користувача про події на порталі та для використання при здійсненні он-лайн платежів. До моменту реєстрації жодних персональних даних фірма не використовує ніяким чином.
Чи можу я оплатити безпосередньо на цьому сайті і що для цього мені потрібно?
Так, Ви можете оплатити он-лайн, без комісії та додаткових витрат, використовуючи Вашу банківську картку. Після здійснення оплати Ви зможете роздрукувати підтвердження платежу. Інформація про її здійснення одразу відобразиться на порталі в історії платежів та балансі. Такий платіж буде перераховано підприємству того ж дня коли він був здійснений та на порталі залишиться історія платежів.
ТОВ «Техноінфософт» уклав угоду з Фінансовою компанією «Контрактовий дім» м.Київ, більше відомою як система платежів «EasyPay». Дана платіжна система є однією з EasyPay щорічно підтверджує статус відповідності стандартам інформаційної безпеки Payment Card Industry Data Security Standard (PCID) щодо зберігання, обробки, передачі та управління даними власників платіжних карток. EasyPay використовує ssl-шифрування при з'єднанні з браузером користувача. Всі дані відомі тільки користувачеві і безпосередньо системі (недоступні третім особам в т.ч. і порталу «Комунальний портал»).
Портал «Комунальний портал» не отримує на свої рахунки платежів та не перерозподіляє їх підприємствам. Платежі надходять одразу на рахунки підприємств – надавачів послуг.
Чи не зможуть скористатись злодії моїми даними та даними моєї картки?
Ні, жодними даними Вашої картки не зможуть скористатись сторонні особи.
Ліцензії та сучасні технології в галузі криптографічного захисту інформації забезпечують безпеку, а безвідмовний процесінг дозволяє обробляти мільйони платіжних транзакцій за добу.
EasyPay щорічно підтверджує статус відповідності стандартам інформаційної безпеки Payment Card Industry Data Security Standard (PCID) щодо зберігання, обробки, передачі та управління даними власників платіжних карток.
Основним ідентифікатором є номер телефону, а пароль, введений Вами, невідомий нікому, крім Вас. EasyPay використовує ssl-шифрування при з'єднанні з браузером користувача. Всі дані відомі тільки користувачеві і безпосередньо системі (недоступні третім особам).
Я не знаходжу свою адресу чи особовий рахунок. Чому?
Підчас реєстрації на порталі «Комунальний портал», чи при додаванні нової послуги, потрібно внести свій рахунок та вказати адресу. Тільки при співпаданні всіх цих даних система надасть можливість Вам переглядати стан розрахунків та здійснювати платежі.
Уважно перегляньте список вулиць. Портал використовує саме ту адресу, що і підприємство – надавач послуг. Можливо назва вулиці містить скорочення, наприклад вулиця Богдана Хмельницького може також називатись «вул. Хмельницького» або «вул. Б.Хмельницького». Для швидкого пошуку можна набирати першу літеру з назви вулиці.
Я не пам'ятаю свій особовий рахунок в "МІУК". Чи можу я скористатись даними номера рахунку в іншій комунальній службі?
Саме така можливість відрізняє портал «Комунальний портал» від інших подібних систем. Підчас реєстрації Вам достатньо вказати один особовий рахунок будь-якої організації, решту особових рахунків система підбере автоматично. Для їх використання потрібно тільки натиснути кнопку «Активувати» чим підтвердити, що система не помилилась.
Більше того, після приєднання нових підприємств – надавачів послуг, автоматично будуть проводитись додавання рахунків цих підприємств уже зареєстрованим споживачам.
У випадку відсутності необхідних рахунків після реєстрації, Ви завжди можете добавити їх самостійно через меню «Керування послугами».
Чи можу я подивитись дані про борги по особі, яка мене цікавить і чи не порушує це закон про захист персональних даних?
Підчас реєстрації на порталі «Комунальний портал», чи при додаванні нової послуги, потрібно внести свій рахунок та вказати адресу. Тільки якщо всі ці дані співпадають система надасть можливість переглядати стан розрахунків та здійснювати платежі. У випадку багаторазового невдалого підбору цих даних система автоматично блокує такого користувача мережі Інтернет. Ми прикладаємо максимум зусиль для уникнення випадків несанкціонованого доступу до персональних даних.
Як часто оновлюється інформація на сайті Комунального порталу?
Частота оновлення інформації залежить від можливостей інформаційної системи підприємства – надавача послуг. Зазвичай період оновлення інформації про вартість послуги, пільгову компенсацію та субсидію відбувається один раз на місяць до 10 числа наступного місяця за звітним. Затримка в більшості випадків пов’язана з очікуванням проведення остаточних нарахувань. В розділі порталу «Баланс» перед сумою заборгованості (чи переплати) вказано станом на яке число вона зафіксована. При здійсненні платежу інформація про оплату та сума заборгованості (без врахування нарахувань за поточний місяць) оновлюється одразу.
Чим ваш сервіс краще за сервіс Приват24?
Вам більше не потрібно шукати рахунки всіх підприємств. Підчас реєстрації достатньо вказати один особовий рахунок будь-якої організації, решту особових рахунків система підбере автоматично. Для їх використання потрібно тільки натиснути кнопку «Активувати» чим підтвердити, що система не помилилась.
Після приєднання нових підприємств – надавачів послуг, автоматично будуть проводитись додавання рахунків цих підприємств уже зареєстрованим споживачам.
Система надає можливість передавати комунальним підприємствам показники лічильників без здійснення оплати.
Ви можете просто безкоштовно надрукувати єдину квитанцію та оплатити в будь-якому відділенні будь-якого банку чи Укрпошти.
Унікальність системи також в наявності історії розрахунків, детального балансу по всіх послугах за необмежений період часу починаючи з січня 2015 року.
Чи можу я роздрукувати квитанцію для оплати в банку чи Укрпошті?
Так, портал «Комунальний портал» надає безкоштовну можливість роздрукувати інформацію для здійснення оплати у відділеннях банків чи Укрпошти. Це можна здійснити за допомогою пункту меню « Надрукувати квитанцію». В надрукованому бланку вказані всі необхідні для здійснення платежу реквізити підприємств та Ваших рахунків. Суму до оплати та показники лічильників Ви маєте можливість вказати самостійно.
Проте здійснити он-лайн оплату значно швидше, не потрібно стояти в чергах. Такий платіж буде перераховано підприємству того ж дня коли він був здійснений та на порталі залишиться історія платежів. Он-лайн платіж передбачає можливість друку квитанції, яка підтверджує його здійснення.
Чи можу я внести показники своїх лічильників?
Портал передбачає, як одну з послуг, збір та передачу комунальним підприємствам показників лічильників. На жаль, по технічних причинах, такі показники не можливо прямо вказати при здійсненні платежу. Проте скориставшись кнопкою «Внести показник» в екранній формі «Баланс» такі показники незалежно від того була оплата чи ні будуть надіслані підприємству та використані при проведенні розрахунків.
Як проводиться розрахунок за газ (у мене не збігається пільгові нарахування або зафіксовані показники із квитанціями)
Портал тільки відображує інформацію надану комунальними підприємствами. За деталізацією нарахування за газ прошу звертатись багатоканальним телефоном ПАТ "Івано-Франківськгаз" 0342 591104.
Чи буде в майбутньому сервіс поширюватися на міста області, Калуш та інші?
Так ми плануємо приєднання комунальних підприємств райцентрів. По Калушу поки що тільки газ.
Чому я не можу зареєструватися? При "ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ" вибиває: Не вказана адреса надання послуг. Яку потрібно внести адресу?
Система проводить перевірку співпадання особового рахунку та адреси. Тільки якщо співпали ці дані проводиться реєстрація або додавання послуги.

а) Зверніть увагу на назву вулиці.
Адресу кожне підприємство вносить "по своєму". Наприклад вулиця "Степана Бандери" може бути ще названа "Бандери" або "С.Бандери". Спробуйте варіанти.

б) Споживачі природного газу Тисменицького району з населених пунктів: Вовчинець, Загвіздя, Микитинці, Павлівка, Підлужжя, Угорники, Угринів, Хриплин, Черніів, Чукалівка, Ямниця, Крихівці, Підлісся та Клузів територіально належать до Тисменицького району але адміністративно до Івано-Франківського УЕГГ.
Тому при реєстрації чи додаванні послуги потрібно вказувати "Івано-Франківський район"
Чому відсутня історія платежів,якщо я плачу кожного місяця?
На порталі відображується історія платежів тільки тих, що були здійснені з допомогою порталу. Загальні ж суми всіх платежів можна переглянути в детальному балансі.
Загальні суми оплат (як і нарахувань) поновлюються один раз на місяць, після передачі даних комунальними підприємствами на портал.
Я вношу поточний показник на певну дату, а мені розраховують борг не зрозуміло яку суму і на зовсім інший показник.
Наш портал не розраховує вартості комунальних послуг, а тільки передає Вам інформацію з комунальних підприємств. З приводу уточнення нарахування за газ звертайтесь багатоканальним телефоном 0342 591104.
Якщо, в мене переплата, треба сплачувати за газ, або тільки вказувати показники лічильника?
Надати показники лічильників можна без оплати.
Нарахування за природний газ проведено на показник більший від наданого мною на порталі. Чому не враховано мій показник?
Портал передає всі надані споживачами показники.
На жаль ТОВ "Івано-Франківськгаз збут" не приймає показники меньші від розрахункових. Оскільки в такому випадку потрібно було б провести відрахування. Такі зворотні нарахування проводяться тільки за розглядом комісії після звернення безпосередньо на підприємство.